Структура

Наші учні – це неоднорідний багатоликий колектив. Всі вони різні за віком, статтю, з різних регіонів не тільки нашої області, але й України. Проте в стінах нашого училища вони стають одним цілим, демонструють приховані якості, таланти, вміння, знання. Вони разом навчаються в корпусах нашого навчального закладу, разом відпочивають, святкують, поруч проживають у гуртожитку.
Серед вчорашніх випускників школи є учні з різним рівнем знань. Але при опануванні премудростей обраної професії хлопці та дівчата демонструють досить високі рівні знань, приймають участь в конкурсах, олімпіадах не тільки внутрішнього, але й обласного рівня.
Метою учнівського врядування  є створення умов для самореалізації особистості учнів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо.
Діяльність органів учнівського врядування направлена на забезпечення гармонійного розвитку особистості учня, формування у нього в нього навичок майбутнього організатора, виховання духовності та культури учнів, зростання в учнівської молоді соціальної активності.
Основні завдання органів учнівського врядування:
·         забезпечення захисту прав та інтересів учнів;
·         забезпечення виконання учнями своїх обов’язків;
·         сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;
·         формування та зміцнення в учнів національної свідомості і патріотизму;
·         участь в організації та проведенні культурно-масових заходах;
·         сприяння створенню різноманітних гуртків;
·         пропагування здорового способу життя та закону слухняної поведінки.


Немає коментарів:

Дописати коментар